خط تولید

  • Friendship Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Friendship Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Friendship Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Friendship Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Friendship Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده

ماشین آلات دوستانه به طور مداوم بهترین راه حل های جوشکاری و برش اتوماتیک را به سراسر جهان ارائه می دهند. امکانات تولیدی مدرن ما از آخرین دستگاه های پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته مانند دستگاه برش پلاسما / شعله، ستون اتوماتیک جوشکاری و رونق، دستگاه شات انفجاری، خط تولید پرتو H استفاده می کنند. در زمان طراحی کارخانه ما بیشترین محیط زیست را در نظر می گیریم.

H Beam Production Line

OEM / ODM

محصولات اصلی ما: H خط پرتو پرتو، T پرتو جوشکاری خط، جعبه ستون پرتو خط، CNC چند سر خط برش خط، دستگاه پرتو مونتاژ، تجهیزات صاف، خط لوله جوش فولاد، دستگاه شات انفجاری، دستگاه های CNC شعله / پلاسما برش، ماشین آلات کمک جوشکاری شامل

با توجه به دستکاری جوشکاری، موقعیت جوش، چرخش جوش کاری، چرخش جوش، که به طور گسترده در بسیاری از صنایع مانند کشتی سازی، مخازن تحت فشار دیگ بخار، ساخت و ساز ساختار فولاد و غیره استفاده می شود. ما در حال حاضر OEM از یک شرکت بسیار مشهور کانادا و ایالات متحده است، معمولا ما این ماشین ها را با توجه به نقشه ها و استاندارد های خود تولید می کنند، بیشتر آنها به اروپا، آمریکای شمالی، استرالیا، کانادا و بعضی از کشورهای توسعه یافته تحویل داده می شود.

به اروپا صادر شد

روتاتور جوش معمولی

اگر شما قبلا از محصولات این شرکت استفاده کرده اید، نام خود را به رسمیت می شناسید، بله، نام شرکت آنها E *** از اروپا است، ما در حال حاضر تنها OEM در چین هستیم.

تحقیق و توسعه

ما تجارب اثبات شده و راه حل های ابتکاری برای محصولات و خدمات ما را اعمال می کنیم. با توجه به تلاش های فوق العاده ای و سازگاری استراتژیک با توجه به نیازهای زمان واقعی مشتریان به دلیل ماشین جوشکاری اتوماتیک، شهرت خوبی به دست آوردیم.

از سال 1990، بازار ساخت و ساز در صنعت فولاد رشد کرد. با توسعه سریع، بسیار کوتاه مدت برای ساخت و ساز و ظاهر خارجی زیبا، و همچنین قیمت مناسب در بازار صنعت ساختمان اشغال شد. ما بیشتر در حال توسعه در حال توسعه ماشین آلات رول تشکیل شده از قبیل ماشین آلات سقفی فلزی و دیوار، ماشین آلات C & Z purlin، گچ و سیمان، ماشین آلات تراشکاری فلزی، ماشین آلات بلوک فلزی، ماشین آلات بدون رگه و منحنی ستون، ماشین آلات تشکیل ریل Guard، ماشین آلات تشکیل لوله های Downspout و غیره بر.

پیام بگذارید