Friendship Machinery Co., Ltd

  • چین Friendship Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Friendship Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Friendship Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, فروشنده
مارک های: FSM
تعداد کارمندان: 100~150
صادرات کامپیوتر: 40% - 50%

معرفی

Machinery Friendship یکی از رهبران جهان در دستگاه جوش اتوماتیک برای زمینه تولید فولاد و پروژه های ساخت خط لوله های صنعتی است، ارائه طیف گسترده ای از تجهیزات برای انواع برنامه های کاربردی پروژه.

سال به سال، سیستم های جوش اتوماتیک از Machinery Friendship طراحی، آزمایش، استفاده شده و به طور مداوم در هر نوع محیطی ارتقا یافته است. مشتریان ما از نرخ تعمیرات پیشرو در صنعت بهبود می یابند: از کمتر از 5٪ در سال 2001 تا کمتر از 2٪ در سال 2012.

رکورد عملکرد دستگاه اتوماتیک جوش اتوماتیک که به طور خاص طراحی شده و تولید شده است، ستون فقرات ماشین سازی دوستی است. توانایی اثبات شده از هر دستگاه مجموعه ای است که چرا مشتریان به طور مرتب برای ما برنامه های جدید، طرح ها و ماشین آلات به تغییرات و گسترش محصولات خود بازگشته اند. ما از این واقعیت افتخار می کنیم.

محصولات اصلی ما: H & I پرتو جوشکاری خط، T پرتو جوشکاری خط، جعبه ستون پرتو خط، CNC چند سر خط برش خط، دستگاه برش مونتاژ، تجهیزات صاف، فولاد لوله جوش خط، دستگاه شات انفجاری، دستگاه های CNC شعله / پلاسما برش، ماشین آلات کمک جوشکاری شامل مجهز به جوش، موقعیت جوش، رول چرخش (روتاتور جوش)، خط تولید دیوار غشایی، که به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع مانند هوا فضا، پتروشیمی، متالورژی، کشتی سازی، تجهیزات شیمیایی، مخازن تحت فشار دیگ بخار، ساختار فولاد و غیره استفاده می شود.

از سال 1990، بازار ساخت و ساز در صنعت فولاد رشد کرد. با توسعه سریع، بسیار کوتاه مدت برای ساخت و ساز و ظاهر خارجی زیبا، و همچنین قیمت مناسب در بازار صنعت ساختمان اشغال شد. ما بیشتر در حال توسعه در حال توسعه ماشین رول تشکیل مانند ماشین آلات سقفی فلزی و دیوار، ماشین آلات C & Z purlin، گچ و سیم پیچ، ماشین آلات بلوک های فلزی، ماشین آلات بلوک های فلزی و قطب نما، ماشین آلات تشکیل ریل Guard، ماشین آلات تشکیل لوله های Downspout و غیره بر.

به ماشین آلات دوستی خوش آمدید

تاریخ

شرکت ما شرکت Friendship Machinery در سال 1313 تاسیس شد و برای 13 سال، توجه زیادی به معرفی افراد با استعداد و بالا بردن، پیشرفت توجه فناوری و توسعه محصول، توجه مدیریت علمی و ساخت و ساز فرهنگ سازمانی به دست آورد، به طور مداوم سریع ، توسعه سلامت.

دارایی ذاتی موجود 1.8 میلیون، مساحت 7000 متر مربع، کارکنان بیش از 100 نفر، مهندسین و تکنسین ها بیش از 30، محصول اصلی شامل: تجهیزات ساخت فولاد، کنترل عددی، تجهیزات برش، تجهیزات جوش، پرتاب قرص برای از بین بردن تجهیزات زنگ زد، تجهیزات تولید برج های باد قدرت، خط تولید قبل از تولید کانال و غیره. کفش محصول برنده جوایز طلائی برتر ملی می شود، بیش از 20 استان از جمله ملی ترین شهرها، شهرها، بازارهای فروش آسیای جنوب شرقی، اروپا و امریکا و به همین ترتیب بیش از 30 کشور برنده است. تولید، فروش، مزیت کلی هدف سال ها به طور پیوسته پیشگامان همکار خانگی بوده است. در حرفه مکانیکی جوشکاری داخلی تنها واحد فرمول بندی استاندارد محصول است و از طریق احراز هویت سیستم کیفیت ISO9000 و تایید CE، رهبری آن را در همکاری داخلی خود می گیرد.

سرویس

ماشین آلات دوستی در ساخت سازه فولاد industr، هر دو دستگاه اتوماتیک جوشکاری برای پرتو H یا پرتوهای جعبه برای صنعت ساخت و ساز و طیف وسیعی از ستون جوشکاری و رونق از جمله: جوشکاری روتاتور های متعارف یا خود تنظیم شده، دستگیره های جوش و موقعیت ها، طولی یا جوشکارهای جوشکاری دایره و جداول جوش.

ما همچنین نماینده یک تولید کننده پیشرو چینی تجهیزات و تجهیزات موقعیت یابی با دقت بالا / دقت و ماشین آلات مخصوص اتوماسیون برای مخازن تحت فشار و صنایع برق متداول، تجهیزات لوله نفت، صنایع کامیون نیمه تریلر یا کامیون، کامیون های دیزلی، ساخت برج های باد و ویژه ماشین آلات ساختمانی و غیره

روتاتورهای سنگین با ظرفیت 500 تن در سال ساخته شده اند و ستونها و رانندگان تا 8000 میلیمتر * 8000 میلیمتر با سیستم کنترل کامل PLC از زیمنس تحویل داده شده است.

هیچ چیز خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ نیست - ما می توانیم مشاوره تخصصی و حل مشکلات جوش خود را از نقطه نظر دست زدن و البته خودکار کامل.

تیم ما

تیم مدیریت تحقیقاتی ما با گروهی از مهندسین حرفه ای با تجربه سالیانه در صنعت ساخت ماشین آلات ساخت فولاد، در زمینه تولید داخلی ما یک تجربه عملی غنی را برای ارائه به مشتریان دستگاه با کیفیت بالا به دست آورده ایم. Machinery Friendship دارای بیش از 100 کارگر ماهر و 30 مهندس است.

کار تیمی همه چیز برای ماست!

پیام بگذارید