سازگار با ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود

جوش و برش، کیفیت ما پیگیری تم ابدی است!

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
خانه

Friendship Machinery Co., Ltd

Friendship Machinery Co., Ltd

1 2 3
Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd
Factory Showing Engineers' Office Sales Department

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
فروشنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : FSM
تعداد کارمندان : 100~150
صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

Machinery Friendship یکی از رهبران جهان در دستگاه جوش اتوماتیک برای زمینه تولید فولاد و پروژه های ساخت خط لوله های صنعتی است، ارائه طیف گسترده ای از تجهیزات برای انواع برنامه های کاربردی پروژه.

سال به سال، سیستم های جوش اتوماتیک از Machinery Friendship طراحی، آزمایش، استفاده شده و به طور مداوم در هر نوع محیطی ارتقا یافته است. مشتریان ما از نرخ تعمیرات پیشرو در صنعت بهبود می یابند: از کمتر از 5٪ در سال 2001 تا کمتر از 2٪ در سال 2012.

رکورد عملکرد دستگاه اتوماتیک جوش اتوماتیک که به طور خاص طراحی شده و تولید شده است، ستون فقرات ماشین سازی دوستی است. توانایی اثبات شده از هر دستگاه مجموعه ای است که چرا مشتریان به طور مرتب برای ما برنامه های جدید، طرح ها و ماشین آلات به تغییرات و گسترش محصولات خود بازگشته اند. ما از این واقعیت افتخار می کنیم.

محصولات اصلی ما: H & I پرتو جوشکاری خط، T پرتو جوشکاری خط، جعبه ستون پرتو خط، CNC چند سر خط برش خط، دستگاه برش مونتاژ، تجهیزات صاف، فولاد لوله جوش خط، دستگاه شات انفجاری، دستگاه های CNC شعله / پلاسما برش، ماشین آلات کمک جوشکاری شامل مجهز به جوش، موقعیت جوش، رول چرخش (روتاتور جوش)، خط تولید دیوار غشایی، که به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع مانند هوا فضا، پتروشیمی، متالورژی، کشتی سازی، تجهیزات شیمیایی، مخازن تحت فشار دیگ بخار، ساختار فولاد و غیره استفاده می شود.

از سال 1990، بازار ساخت و ساز در صنعت فولاد رشد کرد. با توسعه سریع، بسیار کوتاه مدت برای ساخت و ساز و ظاهر خارجی زیبا، و همچنین قیمت مناسب در بازار صنعت ساختمان اشغال شد. ما بیشتر در حال توسعه در حال توسعه ماشین رول تشکیل مانند ماشین آلات سقفی فلزی و دیوار، ماشین آلات C & Z purlin، گچ و سیم پیچ، ماشین آلات بلوک های فلزی، ماشین آلات بلوک های فلزی و قطب نما، ماشین آلات تشکیل ریل Guard، ماشین آلات تشکیل لوله های Downspout و غیره بر.

به ماشین آلات دوستی خوش آمدید

اطلاعات تماس
Friendship Machinery Co., Ltd

تماس با شخص: Mr. Lu Wen

تلفن: 0086-18068353295

فکس: 86-510-82234203

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما